Boy 13

Je tohleto konečná cena letenky?

Na stránkách Ryanair jsem našel ceny letenek, které mě doslova uchvátily. Třeba cena letenky z Prahy do Krakowa jenom za 119 Kč ! ale je to opravdu konečná cena i s odbavením na letišti? Protože tam je napsáno nejnižší cena a není tam zaškrtnuto odbavení na letišti…https://w­ww.ryanair.com/cz/cs/b­ooking/home

Odpovědi
autacek

Proč se ptáš pořád dokola na to samé? (navíc odkaz co vložíš je vždy nefunkční)

replicator

Co jsem vyčetl na Internetu:
skryté poplatky, špatná sedadla, nespolehlivé, jste tam namačkán, lety bývají často staženy, někdy za let nelze ani zaplatit.
Já bych tomu teda moc nevěřil.