WhiteCrow

Je to tím, jak stárnu, nebo je vážně mainstreamová hudba čím dál méně snesitelná?

Kdyby mi někdo řekl, že budou chlapi zpívat výš než ženský a žádná skladba se neobejde bez odporných hlasových efektů, tak bych mu nevěřil.

Nejlepší odpověď
Kepler

Je to tak, s věkem ubývá temperamentu, touhy po agresivní hudbě a přesouváme se do sféry kvalitní hudby, máme vyšší nároky a radši klídek a pohodu. U sebe jsem navíc zaregistroval, že mám teď mnohem širší záběr.

Další odpovědi
sesednizkola

Je to záležitost vkusu a jen čas ukáže. Mainstreamová hudba byla v každé době něco, co poslouchali hlavně „ti mladí“ a starší generace na to nadávala. O Beatles také se říkalo, že teď budou všichni uhlazení, hrát „teplou“ muziku zaměřenou na 13 leté fanynky a tak. V té době to byla z pohledu starší generace úplně stejná sra..a, jako dnes z našeho pohledu třeba Justin Bieber.

ten který je

Mainstreamová hudba pro mne nebyla snesitelná ani když mi bylo dvacet a platí to i dnes.:-)

xxx3

Tak „výš než ženský“ zpívali někteří zpěváci už před mnoha a mnoha lety a také mi není jasné, co jsou to ty „odporné hlasové elekty“?