Pavel950710

Je to skutečně e-mail od Bank of Montreal?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli někdo pozná, jestli je to skutečně mail od BMO, nebo je to nějaký podvod, případně kde to zjistit? Přišel z adresy service@bankofmontrealcustomerservice.com. Měla mi přijít od někoho platba, ale jestli tohle není skutečné, tak asi můžu počítat, že je to nějaký podvod. Děkuji

Odpovědi
Arne1

Mezera v adrese odesílatele ? A tu adresu máš odkud – na tom obrázku to není poznat. Na můj vkus je ta adresa příliš dlouhá, můžeš například zjistit komu ta dlouhá domé na patří. Také bys mohl napsat který server to odesílal.

Pepa25

Nerozumím otázce. Jestli vám přišla platba, zjistíte u své banky (ve svém internetovém bankovnictví). Email je jako údajné porvtezení platby je naprosto k ničemu, adresu odesílatele lze podvrhnout.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Doména bankofmontreal­customerservi­ce.com (psána takto bez mezer) je registrována na anonymního uživatele, ne na žádnou banku – viz https://www.who­is.com/whois/ban­kofmontrealcus­tomerservice.com