Danina65

Je to pravda, nebo nějaký pokus o propagandu?

https://www.fa­cebook.com/vi­deo.php?v=10200­388805479240

Nejlepší odpověď
fcoop

Cokoliv se dá vysvětlit jakkoliv.
Nevím, jestli je rozhovor autentický, ale zcela nepochybně!! existuje spousta muslimů, kteří uvažují a jednají přesně tak.
Fanatismus, uvažování staré stovky let, nevzdělanost, negramotnost, vymývání mozků.............. v době, kdy Curiosity drandí po Marsu a Hubbleův teleskop už nestačí požadavkům...­............. tak tihle pastevci a pěstitelé opia chtějí trhat plevel i s kořeny a Evropa – resp. ti, co rozhodují, nedělají nic, kromě dutých keců o solidaritě a kvótách.
Až se stane – a on se stane (tak, jako jednou jaro prostě musí přijít) – opravdový malér, začne se něco dít.

Další odpovědi
Drap

Nemusí to být pravda, ale oni takto přemýšlí a jsou i tak od mala vychováváni. Jsou přesvědčeni o tom, že když zabijí nevěřící, dělají dobrý skutek.

xxx3

Pravda? Jistě, na světě existují fanatici. To je vše, co se z toho dá vyvodit.

Kura

Rozhodně věřím, že v Evropě je za přispění evropských politiků hromada takových fanatiků (jako ten v telefonu) a proto jsem si již opatřil český výtisk Koránu a začínám jej studovat. Bude brzo dobré míti takový výtisk doma. Usuzuji dle toho, jak se chovají evropští politici, kteří na muslimáky nenechají šáhnout, ale na svoje lidi používají prostřednictvím policie obušky a vodní děla, viz. Německo.