Avatar uživatele
misa

Je to přátelství?

Dobrý večer, žiji s přítelem, se kterým mám(e) 7 měsíč.holčičku, asi před dvěmi měsíci jsme měli krizi- opustil nás kvůli své bývalé ženě. Vrátil se, prý nás miluje, chce být s námi, atd.. Ale, stále si píše s bávalou, vadí mi to. On mi tvrdí, že je to kamarádka, ale podotýkám, že si píší každý den, div ne od rána do večera. Je to přátelství? Nechápu to a ničí mě to…
Doplňuji:
Ahoj, anonymní, co pokládala otázku jsem já. Děti spolu nemají, byli spolu 14 let, vím, že je to dlouhá doba, respektuji to, nevadilo by mi občasné psaní, ani schůzky, ale čeho je moc, toho je příliš. Promlouvám s ním téměř pořád, do poradny se mnou nepůjde, prý je nějakému k***ovi prd do toho a co se týče ultimáta, to jsem také dala. Včera- pokud k ní něco cítí, chce být s ní, ať jde. Tohle jsem řekla, také jsem řekla, že potřebuji harmonický vztah, chci klid, aby mé- naše dítě vyrůstalo v ladu a harmonii, bez toho, aby viděla, jak se rodiče hádají kvůli tatínkově bývalé ženě. On mi na to řekl, že nás miluje, že chce být s námi, že to nepochopím, že to s ní nic neznamená, že jsou jen „přátelé“, že jsme pro něj jen my dvě… Jsem z toho dost nesvá, nevěřím mu a nevím, co dál.. Odejít k ní asi nechce, ale já lháře nechci, ani to aby si denně psali. Nejde mi ani tolik o to, že si píšou, spíše jako o to, že mi lhal a zřejmě lže. Neustále (nebo když se zeptám) mi tvrdí, že si s ní nepíše, jako proč by to dělal, že ona má svůj život a on svůj.. Tak proč lže??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: misa

Zajímavá 0 před 4935 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Michal

Mohl bych napsat"čas odpoví",ale tady musí odpovědět on a rozum.Možná je směšné slovo rozum,tak tedy rozum a cit.Ví Váš partner co chce,nebo provokace je jeho zvrhlou hrou!Ale společný život není trápení a pozor na obranu dětmi!!!Vhodná by byla konzultace v nějaké poradně.Hned!Nebo se chcete utrápit?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gábi

Zdravím Tebe i Tvou holčičku. Řekla bych,že váš vztah nemá budoucnost a než se trápit a zbytečně trápit i dítě je lepší jít od toho. Uvidíš,že se dá vše zvládnout i bez chlapa a někdy i líp i dítě je pak klidnější a hodné. Záleží na Tvém rozhodnutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Váš přítel to nemá příliš jednoduché, ale tu služitou situaci si natropil sám. Rozvedl se se svou bývalou ženou, ale nejspíš k ní ještě cítí nějaké závazky, tím spíš pokud mají i spolu děti.
Pokud by si jen denně dopisovali a byli v kontaktu, radila bych Vám určitou toleranci. Ne všechny páry se rozcházejí ve zlém a skutečně pak zůstávají dobrými přáteli )jeden takový případ znám). Ale o Vás kvůli ní na čas opustil.
Zjednodušeně řečeno, Váš partner si tu sám sebou natorpenou lapálii musí také sám vyřešit.Netrápí tím jistě jen Vás, ale i svou bývalou ženu.
Pohovořte si s ním, zkuste to velice otevřeně, řekněte mu, co Vám vadí a dejte mu ultimátum. Musí se rozhodnout, kterou z Vás dvou opravdu chce.

Míšo, ještě jednou Vás zdravím. Partner si opravdu musí rozhodnout, kterou rodinu chce a Vy k němu musíte holt být důsledná a neúprosná. Pokud on není schopen se rozhodnout, budete to nejspíš muset udělat Vy. Pravděpodobně to bude znamenat, že se sbalíte a odejdete nebo mu řeknete, aby to udělal on. Zřejmě je to ten typ, který dokud bude mít otevřené dveře u jedné z vás (tj. u Vás a u své bývalé ženy), bude toho plně využívat.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy