proc me partner opustil?

Byli jsme spolu 10 let ve spolecne domacnosti,partner je jeste zenaty a tvrdil ze se rozvede ,protoze spolu nemohou zit.ja jsem ho mela rada, proto jsem setrvala ve vztahu,stikal se mimo jine se vdanou zenou o ktere mi rekl ze ji uz davno nema rad.Me rekl ze ja jsem zarliva se semnou musi rozejit,ze bude radeji sam,ale ze mi jeste sanci da.co si o tom myslite?dekuji za odpoved.

Nejlepší odpověď
kropitko

Že bych už nedala žádnou šanci jemu.

Další odpovědi
iceT

Čekat 10 let než se někdo(možná)roz­vede?Co to znamená-raději budu sám,ale dám ti ještě šanci?To si trošku protiřečí.
Možná máte nějaké chyby,ty má každý,ale s Vaší žárlivostí to asi nemá co dělat,jednoduše jste ho přestala bavit a tak si našel nějakou jinou,které může dál vyprávět pohádky,tak jako je vykládal Vám.
Zapomente,že se vrátí,na světe je spousta jiných,kteří si Vás určitě zaslouží víc.

alexandra

Pokud ho nepotřebujete finančně a zvládnete to nějak sama,tak se na něj vykašlete.To by žárlil i ten,co ani neví co je žárlivost.Je to prostě chlap,který si chce dělat co chce a potřebuje ženskou,která mu to bude tolerovat,starat se o něj a on bude střídat
ženské.Jenže takovou asi nenajde.Zeptejte se ho,jak by se mu líbilo,kdyby to bylo naopak a dělala jste to Vy? To by se mu asi nelíbilo.Ale věřte,že on se nezmění.Takže pokud s ním chcte být,budete mu muset tolerovat milenky a ještě dělat,jak je super.

poa.li

Ne stojí za to se jím trápit… Příště už se takhle unést nedáte..

hanulka11

To je na mne dost" silné kafe". Za deset let soužití si nedal minulý vztah dopořádku/nerozvedl se ? Asi žil na dvou stranách s vámi a s bývalou ženou a vy jste to trpěla? Nechte ho jít, protože je vidět, že má asi jinou představu o životě.

horakupavel

aah jo jak jsy jen mohla tak dlouho verit ze by sa zlepsil ztoho co pises je jasne ze tebe aj tu svou mnel jen pro zabavu a hral na city .divim se tve houzevnatosti myslis ze kdyby sa rozvedl ze by ti nedelal to same ,je to jen snobak kterej vyuziva vice kdovi jestly vam obema nelhal a nemel jeste nekde bocak .od takovych x ,radsi co nejdal.vim ze laska je osidna ale nekde venku ceka nekdo kdo bude jen pro tebe a ne ze ty a dalsi pro nej ..to je jedine co ti mohu devce rici..nu preju ti stistko at najdes teho praveho .nadeje odchazi posledni..a na podobny tipky kteri by sa zas naskytli sa predem vykasli ses svobodna sikovna zenska tak nemas duvod sa zahazovat s parch.kteri sou horsi nez v…nechcu byti sprostej …najdi si svobodneho a nez se neco vice spusti v srdicku tak sa presvec ze to stebu mysli opravdu vazne a ne jen postelove .to je jedine co ti mohu poradit a kdyz se budes trapit pro tento pripad je to zbytecne nicit sy mysl pro nekoho kdo jen vyuziva tve telicko .preju hodne stesti at sa ti podari najiti si opravdu chlapa kterej ta nebude obelhavati .kdyz budes chtit poradit tak imail najdes na odpovedi ..