Je to normální dávat peníze za videosex?

zajímalo by mě, proč je někdo tak odvážně hloupej, že autor sexvidea nabídne naivním ženám ubohé peníze, cca 10.000 Kč, aby si mohl lidově zaš… a mít i videozáznam z pohlavního styku a vložit to na internet. Děkuji za názory!

Odpovědi
autacek

Tak hlavně je třeba podotknout, že nemusíš hned věřit všemu co vidíš. Ta jak je to podáno to dozajista není 🙂 Ať už co se týká výše provize, souhlasu s publikací na internetu, tak třeba i samotného náhodného setkání.

Upřesni ale dotaz, kdo myslíš, že je hloupý? Ten co dává, ten co bere, nebo ten co za to platí aby se na to podíval?

quentos

Definuj „normální“.

pepe88

Rozhodně je lepší ochutnat než jen koukat, třeba Show park Holešovice xD