autacek

Je to možné? Je Alena Schillerová letošním laureátem Nobelovy ceny za ekonomii?

http://paralel­nilisty.cz/2019/10/­09/alena-schillerova-je-letosnim-laureatem-nobelovy-ceny-za-ekonomii/

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… když Kalouska vyhlásili nejlepším ministrem financí, tak pak je vše možné … to je bez ironie a fakt …

Další odpovědi
Pepa25

Vidím, že mému oblíbenému parodickému médiu Paralelní listy (s mottem Nikdo vás nenutí myslet a jasně uvedeném textu na titulní straně „Texty uvedené na této stránce slouží pouze pro pobavení čtenářů. Příběhy a reportáže na stránkách jsou smyšlené a jakákoliv podobnost se skutečnými postavami či událostmi je čistě náhodná.“) se povedl majstrštyk, když vidm, kolik lidí na to skočilo 🙂

Drap

Vše vystihuje a upřesňuje věta z periodika v odkazu:
Paralelní listy jsou nejlepší čtení na hajzl hned po složení osvěžovače vzduchu.

kodl67

Stačí si přečíst celý článek a člověk s průměrným IQ pozná,že je to ironie.

Hlada

Švédská královská akademie věd ocenila hlavně její schopnosti při sestavování státního rozpočtu, umění stále nacházet peníze pro nenasytné ministry ČSSD a dovednost krýt záda Andreji Babišovi.
Na tiskové konferenci ministerstva financí pak na dotaz zástupců ČT odpověděla, že příští rok se ji podaří ještě lepší rozpočet, protože se chystá zdanit konzumaci kyslíku, čímž přinese nové peníze do státní kasy, a zároveň zdvojnásobí množství peněz v oběhu tím, že vytiskne nové, a udělá každého bohatým.

Edison

A oni to vzali kde??? Podle mýho úplně normální hoax neboli kachna kachen… Měl bys začít číst aspoň kapku seriózní noviny.