Mekel

Je to holkař?

Ahoj, jeden spolužák z vedlejší třídy si začal psát s mojí spolužačkou ze třídy. Mezitím začal chodit se svojí spolužačkou ze třídy, takže moje spolužačka byla trochu naštvaná. Potom jsem z klepů slyšela, že měl údajně blízko ke své další spolužačce. Potom začal chodit se svou další spolužačkou.
Ve zkratce = chodil se svými dvěma spolužačkami, se třetí asi taky něco měl a ještě flirtoval s mojí spolužačkou. Je to holkař?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na tom, jak to kdo bude hodnotit. Každý jsme zkrátka nějaký. To že si s někým píše, nebo jen tak flirtuje, ještě neznamená že je holkař.

Další odpovědi
elkon

Puberťácké „starosti“. Až poznáš život, tak tě nic podobného nebude zajímat.

Kelt

Chodí, píše si s nějakou, s nějakou jde na rande , na kávu. S nějakou se baví. Je kominikativní, ale holkař?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.