Frckar

Je to aloe vera?

Kamarád mi přinesl rostlinu, která má být údajně aloe vera, ale nevím. Vypadá jako taková menší aloe vera, má tmavě zelené listy a na nich bílé flíčky. Tak pokud bude někdo vědět název, tak budu moc rád, a také jestli je léčivá.

Odpovědi
dědapetr

Tady se můžeš kouknout.
Aloe vera
http://www.go­ogle.cz/search?q=a­loe+vera&hl=cs&rlz­=1G1GGLQ_CSCZ291&prmd=iv­nsl&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=nLxGTteYNoX­MhAfOwLyRBg&ved=0CGAQ­sAQ&biw=1024&bih=653

arygnoc

menší aloe vera jednou může být velká aloe vera. buď to je aloe vera (malý člověk taky vypadá jinak jako velký člověk – ještěže tak), nebo není (malý člověk ještě není člověk, tím se musí stát [ne příslušníkem lidské rasy – být příslušníkem lidské rasy neznamená být člověk]).