Savier

Je tento obrázek pravdivý? Evoluce

Překlad – Někde došlo k hrozné chybě …

Nejlepší odpověď
Drap

S jistou nadsázkou by bylo možné to tak brát.

Další odpovědi
cappuccino

Ne tak uplne, protoze ten u PC ma moc vypracovane telo:)
Ledaze by kontroloval vysledky svych sportovnich vykonu!!

zjentek

Jako, je docela známá věc, že člověk ze sebe druhým nedělá „hřbeta“ pouze pokud loví a bojuje. V tomto směru je obrázek pravdivý. A když neloví a nebojuje, tak není ani hrdý, ani šťastný. A jinak to být prostě nemůže- až takhle jednoduché to je. Jo a když píši člověk, tak myslím včetně female, jako.

novakjarek90

https://funga­te.cz/wp-content/obraz­ky/2015/08/3-miliony-let-evoluce.jpg

Mesiáš

Dneska je už dokázáno že jsme nevznikli jenom z opice a místo do počítačů koukáme nejvíce do mobilů.

Zdroj: https://youtu­.be/QN0ZwCVaN­Gs

Filip84

Ale to je blbost, člověk je pořád stejný.

A co to má ten soudruh za sedícím, to je nějaká sbíječka, nebo co to je?

A tak jako co, přibývá kasta kokotů nanic hodných, co jenom sedí, udělají nějaký ty papíry, k ničemu moc nejsou (dneska ani ty asystentky dotykowe #kafevařítakydobrý nezamrdaj, dřív to měly, tak říkajíc, „k službě“, dneska by chefa zažalovaly za pohlavní diskriminaci! 😜😂), no prostě, kancelářský krysy. No dobře, ale ti se začali značně rozmnožovat už někdy za první republiky, a po WWII měrou nevídanou. To nemá s počítačem nic, před tím měli psací stroj, kartotéku, princip je pořád stejný.

Ne, ne, toto je kravina! 🙄😅

Roman71

Celé věky se opicím rodí opice, lidoopům lidoopi, lidem lidé.. každý podle svého druhu. Stále někdo nechápe, co je na tom obrázku špatně?