bauerlukin

Je taser jako bezpečnostní pomůcka volně prodejný?

Diky předem za odpověď

Odpovědi
Alesh

TASERY
Lidé často hledají „Tasery“ a přitom často myslí paralyzéry. V ČR se Tasery neprodávají nebo alespoň ne civilistům. Nějaké má pouze Policie ČR.

Zdroj: https://www.pa­ralyzery-vychytavky.cz/ta­sery/

Emefej

Podle aktuálního Zákona č. 13/2021 Sb., patří taser mezi legální zbraně kategorie C-I. Je to tedy zbraň podléhající ohlášení. Zda se u nás prodává, netuším.

led

Taser, paralyzír, patria aj medzi osobné obranné zbrane voľne dostupné (nie v potravinách, alebo odevoch) v špecializovaných predajňach na legálne použitie pri sebaobrane za podmienok dodržania bezpečnostných predpisov. Použite tasera, paralyzéra, na iné účely než na nevyhnutnú sebaobranu, je trestné v zmysle zákona.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.