Avatar uživatele
Löwe

Je tahle stránka ještě vůbec k něčemu dobrá?

Tím myslím, že pokud by se ztratila ta hrstka odpovídajících, tak by tady ta stránka zanikla. A to nemluvím o totálně stupidních a opakujících se otázkách s odpověďmi, které se dají lehce vyhledat na internetu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, anonym, www, gecco, anonym před 3226 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

1 – ano
2 – záleží aj od vás, malý lyšiačik Löwe,
3 – totálne stupidné a opakujúce sa príspevky, žiaľ túto súčasť ľudského myslenia nájdete aj na iných podobných stránkach a to nehovorím o totálne stupidných komentároch pod spravodajstvom

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Pokud by „se ztratila“ část uživatelů, těch odpovídajících, začali by odpovídat uživatelé jiní…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Dle mého názoru svůj smysl ztrácí.
Jsou tu převážně stálí uživatelé, kteří vymýšlí otázky pro otázky (pro další stálé uživatele) a nováček většinu odpovědí může skutečně najít jinde. Tedy je to stále jen jakási obdoba chatu.
Dobrá je hlavně pro provozovatele coby zdroj příjmů.
Názor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Historie se opakuje. Vracíme se do dob nějakého Dr. , který tady určitě je pod jiným nickem, ale z druhé strany je dobře, že stále tyto stránky fungují. Stačí ze strany provozovatele udělat pár změn, změn, které mu navrhovali a navrhují mnozí z nás. Jistě, na mnoho dotazů lze použít internet, ale mnoho dotazů i odpovědí je ze života a to se na internetu těžce hledá. Takže potvrzuji, že tyhle stránky jsou nejen dobré, ale i nutné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
střevo

je to tu samej zjebek, zjentek, zmrdek…trdlo a podobný eksperti egzystence…ježíš já semRajbek
ale nepostradatelnej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zorro

Jo, vykecávají se tu důchodci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Nějakej Dr,je barbakane Cynique

před 3226 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
odik

A Vaše otázka je tu k čemu? Já bych ji zařadit do skupiny – Vašimi slovy „totálně stupidní“ … K ničemu tu není: nikdy to nikdo nebude hledat, ani to nikomu nijak v budoucnu nepomůže … A přesně takové se tu množí namísto normálních dotazů …

před 3226 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Löwe

Čekal jsem, že to někdo napíše, ale když ti to dělá dobře, tak si klidně mysli, že je stupidní.

před 3225 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
odik

  1. to slovo jsi napsat ty
  2. ty si to o (některých) otázkách očividně myslíš taky
  3. v čem tedy ta tvoje dokonalá a úžasná otázka pomáhá prosperitě tohoto webu? ničemu, jeto úplně stejné jako ty otázky, na které si tady stěžuješ …

před 3223 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Löwe

Otázka byla vložena pro mou vlastní potřebu, nikde jsem nepsal, že má zajistit prosperitu téhle stránce.

Otázka byla mířena na neustále se opakující dotazy na které naleznete odpovědi během ani ne 2 minut.

Nepřesvědčuji tě, že tahle otázka není stupidní, tak bych prosil, abys ty přestal přesvědčovat mě. Je to tvůj názor a já ho respektuji.

před 3220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zorro

Jo, napsal jsem, že se tu vykecávaj důchodci a nějaká svině to hned smazala.

před 3226 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

www -A co říkáte na novou funkci"upravit odpověď"?

před 3226 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Už jsem ji i použil – podle mne je to lepší, než předešlá verze – ale zase nijak převratné…
😉

před 3226 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Taky Pumíku, taky – akorát já mám oproti tobě ještě nevýhodu, že ani nevím kde a proč…
:-OO

před 3226 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

…mi přišlo oznámení na džímeil.

před 3226 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

No mně néééééééééé…!!!
:-OO
A nebo mi to Centrum tají…
😉

před 3226 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek