Löwe

Je tahle stránka ještě vůbec k něčemu dobrá?

Tím myslím, že pokud by se ztratila ta hrstka odpovídajících, tak by tady ta stránka zanikla. A to nemluvím o totálně stupidních a opakujících se otázkách s odpověďmi, které se dají lehce vyhledat na internetu.

Nejlepší odpověď
led

1 – ano
2 – záleží aj od vás, malý lyšiačik Löwe,
3 – totálne stupidné a opakujúce sa príspevky, žiaľ túto súčasť ľudského myslenia nájdete aj na iných podobných stránkach a to nehovorím o totálne stupidných komentároch pod spravodajstvom

Další odpovědi
gecco

Pokud by „se ztratila“ část uživatelů, těch odpovídajících, začali by odpovídat uživatelé jiní…
😉

www

Dle mého názoru svůj smysl ztrácí.
Jsou tu převážně stálí uživatelé, kteří vymýšlí otázky pro otázky (pro další stálé uživatele) a nováček většinu odpovědí může skutečně najít jinde. Tedy je to stále jen jakási obdoba chatu.
Dobrá je hlavně pro provozovatele coby zdroj příjmů.
Názor

anonym

Historie se opakuje. Vracíme se do dob nějakého Dr. , který tady určitě je pod jiným nickem, ale z druhé strany je dobře, že stále tyto stránky fungují. Stačí ze strany provozovatele udělat pár změn, změn, které mu navrhovali a navrhují mnozí z nás. Jistě, na mnoho dotazů lze použít internet, ale mnoho dotazů i odpovědí je ze života a to se na internetu těžce hledá. Takže potvrzuji, že tyhle stránky jsou nejen dobré, ale i nutné.

střevo

je to tu samej zjebek, zjentek, zmrdek…trdlo a podobný eksperti egzystence…ježíš já semRajbek
ale nepostradatelnej

zorro

Jo, vykecávají se tu důchodci.

anonym

Nějakej Dr,je barbakane Cynique

odik

A Vaše otázka je tu k čemu? Já bych ji zařadit do skupiny – Vašimi slovy „totálně stupidní“ … K ničemu tu není: nikdy to nikdo nebude hledat, ani to nikomu nijak v budoucnu nepomůže … A přesně takové se tu množí namísto normálních dotazů …

Löwe

Čekal jsem, že to někdo napíše, ale když ti to dělá dobře, tak si klidně mysli, že je stupidní.

odik

  1. to slovo jsi napsat ty
  2. ty si to o (některých) otázkách očividně myslíš taky
  3. v čem tedy ta tvoje dokonalá a úžasná otázka pomáhá prosperitě tohoto webu? ničemu, jeto úplně stejné jako ty otázky, na které si tady stěžuješ …

Löwe

Otázka byla vložena pro mou vlastní potřebu, nikde jsem nepsal, že má zajistit prosperitu téhle stránce.

Otázka byla mířena na neustále se opakující dotazy na které naleznete odpovědi během ani ne 2 minut.

Nepřesvědčuji tě, že tahle otázka není stupidní, tak bych prosil, abys ty přestal přesvědčovat mě. Je to tvůj názor a já ho respektuji.

zorro

Jo, napsal jsem, že se tu vykecávaj důchodci a nějaká svině to hned smazala.

anonym

www -A co říkáte na novou funkci"upravit odpověď"?

gecco

Už jsem ji i použil – podle mne je to lepší, než předešlá verze – ale zase nijak převratné…
😉

gecco

Taky Pumíku, taky – akorát já mám oproti tobě ještě nevýhodu, že ani nevím kde a proč…
:-OO

anonym

…mi přišlo oznámení na džímeil.

gecco

No mně néééééééééé…!!!
:-OO
A nebo mi to Centrum tají…
😉