zjentek

Je tady vůbec kategorie tanec?

…Si myslím, že odpovědi ze soudku tanečních otázek mohou být pro veřejnost stejně zajímavé a oblíbené, jako třeba odpovědi z obsáhlé skupiny otázek kolem hmyzu. Ty tu ale nejsou. A kategorii tanec jsem zatím tedy nenašel. Pokud nenajdu, tak je to škoda. A co si o tom všem myslíte vy?

Odpovědi
Kepler

Není, ale dal bych to do podkategorii KULTURA A SPOLEČNOST, nebo VOLNÝ ČAS A HOBBY – ostatní.

jsemjá

Souhlas s Keplerem.

zjentek

Keplere, jo, dobrý nápad.