Rokio

Je sukuba sudokopytník, nebo lichokopytník?

Jak má sukuba rozdělená kopýtka?

Nejlepší odpověď
annas

Neuvádí se. Našla jsem jen zmínku o zobrazení.,

„Succubi a incubi jsou mýtičtí démoni, kteří svádějí lidi. Taková stvoření se nacházejí v různých mytologiích.
Ztvárnění succubi v The Witcher 2: Assassins of Kings a The Witcher 3: Wild Hunt sdílí podobnosti s napůl člověkem, napůl kozím faunem nebo satyrem řecko-římského folklóru.“

https://witcher­.fandom.com/wi­ki/Succubus

Jako koza je sudokopytník. Satyr má kozlí nohy, tudíž je rovněž sudokopytník.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.