réza9107

Je správně napsaná čárka?

Odpady z plastů dělají starosti nejenom nám, nýbrž i dalším státům. Díval se hned na Petra, hned na Martina. V dobách raně historických žil lev nejen na svém dnešním území, ale také v Palestině a Jižní Evropě.Karel V. byl korunován na císaře, a tudíž byl vládcem. Ve čtvrtfinále se ČR střetně buď s SR, nebo s Německem.Je správně napsaná čárka? -Není to domácí úkol. Cvičím si to na test a nemůžu na to přijít.

Nejlepší odpověď
annas

Odpady – dobře.
Díval se – dobře
V dobách – dobře.
Karel V – dobře
Ve čtvrtfinale – dobře.

Když jsou sppjky zdvojené, čárka se dělá před druhou spojkou. která odkazuje k první zdvojovacímu výrazu.