quentos

Je snad čas vyjít do ulic?!

Závěr policie po tragédii v Uherském Brodě: policie nepochybila.
O několik dní později: na policii si opakovaně přijde stěžovat muž, že ho pronásleduje ozbrojený psychicky vyšinutý soused. Policie to nebere vážně. O několik dní později je oznamovatel skutečně zastřelen oním psychicky vyšinutým sousedem.
Policejní závěr: policie nepochybila.
TO UŽ SI Z NÁS SNAD DĚLAJÍ P*DEL???
Že se nám politici smějí do ksichtu a rozkrádají miliony, zatímco my si věčně máme „utahovat opasky“, to už mě nepřekvapuje.
Ale že z nás bude dělat blbce i policie a nehodlá nést odpovědnost za to, že kvůli její nečinnosti UMÍRAJÍ LIDI… TO UŽ JE VRCHOL!!!
Již mnohokrát tu padla otázka: jak dlouho si to ještě necháme líbit?
Jakmile začali zbytečně umírat lidi, je již pět minut po dvanácté, resp. možná dávno čtvrt na jednu.

Nejlepší odpověď
gecco

Já se obávám, že neznám skutečnosti, takže nemohu soudit…
Ale – domnívám se, že policie skutečně nepochybila – policie jen prosazuje zákony, nemůže je vytvářet nebo měnit…
___
Co třeba Barbora Orlová? – dokud skutečně nezavraždila, ´vyplakali´ jí pseudohumanisté propuštění z psychiny (zcela dle zákona).
Kde jsou tito lidé dneska? – mají nějakou zodpovědnost?
___
Problém je, že lidé, kteří se odvolávají na lidská (svá) práva, nenesou osobní zodpovědnost za porušení práv jiných. Tato zodpovědnost je reálně nevymahatelná.
___
Kdekterý psychicky vyšinutý má svá práva – a přestože by měl sedět ve vypolštářované cele, díky prosazování svých práv tam nesedí.
Proč? – protože ještě nic neprovedl – a má svá práva…
___
A s tím policajti nic nenadělají – to je problém zákonů.

Další odpovědi
zzzlatokopka

To nás nejspíš policajti trénují, ať si zvyknem na to, co přijede z Afriky:-(((

Je to hnus, už teď máme dost svých problému a policajti se povětšinou snaží, bohužel mají svázané ruce:-(( Jak může někdo hned vyšetřovat policajta, když zastřelí zloděje na útěku??? Proč ho vyšetřují? Vždyť ho mají vyznamenat. Pak by u nás policajti něco zmohli, teď jsou jen poskoci, co skáčou jak politické velení píská:-((

Doplňuji:
Ještě dodám, že ten princip funguje tak, že člověk může dělat vše co mu zákon výslovně nezakazuje, naopak stát (tím je policie) může dělat jen to, co mu zákon výslovně povoluje:-(((

Takže ti policajti opravdu nemůžou dělat to co se jim zdá jako správné, musí dělat jen to co jim zákon povoluje. A to je špatně:-( Policajt má nést odpovědnost za něco co nemůže ovlivnit? Tady jsou na vině všichni ti, co ty zákony tvoří!!! Ne policajti.

hanny 2

Asi s tím nic neuděláme.Je to součást Sybilina proroctví –

„Člověk nebude hledat nic než sebe… Lidé budou provozovat velké obchody, což se zvrhne v úplné okrádání a člověk bude chtít člověka připravit o jmění. Obchodování bude založeno na podvodu a to jen proto, že člověk bude chtít rychle zbohatnout. Ale druhé uvede do bídy.Faleš bude hořet jako rozžatá svíce, láska zhyne, lidé budou milovat lež více než pravdu a svá srdce nakloní k pokladům a penězům. Bratr zapře bratra, syn prokleje otce, matka vyžene dceru za lehkým výdělkem…“

http://karoli­naloskotova.blog­.cz/0903/sybi­lino-proroctvi

Na podobný „bláboly“ jsem nikdy nevěřila,ale něco na tom asi bude.......ach jo!!!

Agneta

Nějaký protest by neuškodil, neboť tam, kde vinou policie dojde k vraždě – to určitě není v pořádku.
To je už do nebe volající hloupost.

orwell

A vy si myslíte, že hlavním úkolem policie je chránit občany před zloději, násilníky a psychicky vyšinutými jedinci? Nebuďte naivní, přátelé! Hlavním úkolem policie vždycky bylo, je a bude chránit mocné a jejich zájmy a udržovat v poslušnosti ostatní, kteří by s tím snad chtěli něco dělat. No a to poznáte, až vyrazíte (vyrazíme?) do těch ulic. Jsem pevně přesvědčen, že policejní akce v 89. na Národní byla slabým odvarem toho, co přijde. Tehdy bylo alespoň vidět do tváří těch co mlátili, dnes (jsa poučeni) použijí kukly a další vymoženosti znesnadňující nebo znemožňující identifikaci.
Rozvrat společnosti, který tu zdárně už 25 let probíhá se neděje taky náhodou. Vše je velmi sofistikovaně řízeno a šmírování se provádí v rozsahu a s technikou, o které se nám před r.89 ani nesnilo. Smyslem všeho je rozpoutat válku v Evropě za každou cenu a ONI se tím už ani netají. Nedávná informace o rozmístění 5 000 číchsi vojáků kdesi je snad jasným vzkazem: „A my to tu stejně všechno rozmlátíme!“ Nebo se mýlím? A prohlášení kohosi o potřebě zkroutit ruce těm, co nebudou chtít dělat to co ONI si přejí, to vám taky nic neříká? Křeč v obličeji vydírané Merkelové při jejich projevech je známkou toho, že ji jenom bolí hlava či břicho? To, že naši politici nás ženou do průšvihů s nedozírnými následky, to dělají z hlouposti a nevědomosti lidé s vysokými školami? Nebo snad, že by to bylo jinak? Jen tak pro dokreslení:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Q9OHapuh­zs4

lexx

čas vyjít do ulic je nejvyšší, řekl bych, jinak brzo padnem na hubu do jednoho, kdo úspěšně nekrade…udělej novou revoluci jako ryšavý ochlasta Havel, sice Tě seberou, zavřou, u výslechu seřežou ale jednou (možná) budeš prezidentem, jen s chutí do toho

Agneta

gecco >>> máš pravdu, ale to už „předbíháš“, nejdřív se „musíme“ do někoho navézt – a ten pak může argumentovat, prostě něco se udělat musí – alespoň to mediálně udržet delší dobu na denním pořádku…nemá náhodou někdo povinnost to napravit, aby se to už nestalo, aby byli občani ochráněni, nepřísal někdo takto?

gecco

A – pšššt – smí se napsat, kdo „někdo“??
😉

gecco

Zzzlatokopka – už nemám – ale souhlasím ´z prndlahrndla´…
___
Proč je trestné zbít/zabít zloděje, lupiče, násilníka, vraha – dopadeného při činu?
:-OO
Pokud by to trestné nebylo, v ten moment si pořídím zbraň a ta nebude zahálet…
Možná proto to trestné je…
😉

Ale policajti zato fakt nemůžou.

zzzlatokopka

Je to k zblití a na lepší časy se neblýská:-(

annas

V TV jsem vyslechla názor na vraždu, která se udála v květnu. Podobný případ, jak uvádí q. Policisté prý nepochybili, ale mohli jednat lidštěji. Jenže …

gecco

Neblýská…
´Zlatej´ středověk s jeho sekáním rukou a hlav…
😉

Agneta

:D