larios22

Je sexuálni minulost zkázou pro vztah?

Moje přítelkyně se dozvěděla že před 2 lety jsem se opilej vyspal s jednou holkou, o ktere se říká že sní spali všichni. V té době jsme se ještě ani neznali, ted mi řekla že je to poprvé co se za mě stydí a je ze mě moc zklamaná a že ji mrzí že ji miluje někdo takový jako já.. že neví jestli se na mě dokáže ještě podívat tak jako dřív.. Jsem z toho totalně vyřizenej, bylo to dávno, neovlivnim to.. bojím se že ji ztratím.. nějaké názory ?

Nejlepší odpověď
Dismas

Zeptej se jí, s kým spala ona a pak jí to vyčítej.

Další odpovědi
anonym

Myslím si, že ty také nejsi jediný, s kým tvoje přítelkyně v životě spala. Nikdo ti nemůže vyčítat, že jsi s někým spal. Jestli to tvé přítelkyni vadí, její problém. Ona přijde o tebe, ne ty o ni. Být tebou, vykašlal bych se na ni, a našel bych si lepší, která má trochu vyšší IQ a není tak naivní.

led

Pokiaľ bola sexuálna minulosť z čias, keď ste sa ešte nepoznali, bez následkov, okrem získaných skúseností, nemusí byť prekážkou v súčasnom vzťahu. Záleží to od vzájomného porozumenia. Poznám prípad, keď bývalá radodajka sa po svadbe až dodnes (je to už viac než 40 rokov) stala miľujúcou a vernou manželkou, matkou detí len so svojim manželom.
Ak niekto z páru začne spomínať (v zlom) na „hriechy minulosti partnera pred bodom zoznámenia“ niečo vo vzájomnom vzťahu začína škrípať. Zamyslela by som sa nad príčinou straty porozumenia a vzájomnej dôvery.
Podľa vášho popisu zjavne partnerku váš vzťah prestal „baviť“, neuspokojuje jej požiadavky a hľadá zámienku, ako z neho vycúvať bez akejkoľvek svojej straty.
Život nekončí jedným sklamaním, život je ako hojdačka, raz ste hore a raz dole…
Vy sa musíte rozhodnúť, bez ohľadu na naše názory, je to váš život.

iceT

Není, tvoje přítelkyně jen žárlí na osobu, se kterou ses kdysi vyspal, a to dnes dělají skoro všichni mladi-skoro každý se s někým jen tak vyspal v opilosti. Navíc se se to o té holce jen říká, ale co když to je lež? Co když to říkají ti, kteří u ní neměli štěstí a teď jen pomlouvají?
Sexuální minulost maji všichni, i tvoje přítelkyně.

kapka

Přítelkyně si o sobě asi myslí, že je paní dokonalá. Jenže opak je pravdou. Je dost nevyzrálá osobnost, jestli řeší takové věci a neumi se nad ně povznést.

Hlada

Klídek. Ztratíš jich ještě víc. Všechno chce praxi. Jestli se z toho poučíš, příště se s hysterkou nezapleteš.