Je rozdíl mezi ovesnou kaší a ovesnými vločkami?

a co říkáte na tento odkaz: http://www.su­pertelo.cz/ma­gazin/ovesna-kase-nejvetsi-fitness-omyl

Nejlepší odpověď
quentos

Je vidět, že jste ani jedno z toho asi nikdy neviděl.
Ovesné vločky jsou suchý produkt v pytlíku.
Ovesná kaše je „mokrý“ (vařený) produkt z ovesných vloček většinou ochucený dalšími složkami – ovocem, melasou apod.
Odkaz obsahuje mnohé žvásty. To by mě zajímalo, jestli to autor vůbec někdy jed. Mě například poctivá ovesná kaše zasytí na celé dopoledne.

Další odpovědi
Kepler

Povaříš ovesné vločky v mléce a budeš mít ovesnou kaši. S obsahem článku souhlasím, zkus si najít něco o glykemickém indexu.

da ny

Ovesnou kaši získáte uvařením ovesné mouky nebo vloček ve vodě či mléce.
Co vím 100% je, že pravidelná (nedejbože každodenní) konzumace kaše, připravované varem ovesných vloček v mléce odvápňuje organismus a může přivodit též deficit Fe v organismu (díky mléku).