Avatar uživatele
Lenjička

Je ovesná kaše k snídani výborný zdroj vlákniny nebo lepidlo na střeva?

Ovesné vločky jsou vlastně nejhrubší mouka a víte, jak se to lepí…
Tak jak to je??
Doplňuji:
A když chci hubnout, mám ovesné vločky jíst?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, hanny 2, tom004, RQLM před 4732 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elektrikář

Ovesné vločky jsou nositelem energie tím že mají větší část vlakniny také spoustu vitamínů.Kaše byla základní strava námořníků, se soleným masem.Výhoda snadné skladování a přeprava.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Vločky jsou rozmačkaná zrníčka ovse. Vynikající a bohatý zdroj vlákniny, hlavně díky i ponechaným slupkám obilí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tuCZek

Když jsem aktivně posiloval,nebylo nic lepšího.
A z čeho myslíte že je „BeBe dobré ráno“ nebo „musli“?
Nejlepší snídaně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Když dám koni ovsa on mi skáče hopsa .....

To není myšleno nějak urážlivě !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lilix

Je to zdravé a k snídani se to hodí.Ve střevech se to naopak nelepí,vločky obsahují hodně vlákniny,která je nestravitelná a nabaluje na sebe nečistoty ze střev,takže takový přírodní prostředek na pročištení střev.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Tady není co řešit.Výborné,do­bré,a zdravé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ovesné vločky jsoumožná zdravé, ale když jsou prokládané třeba klobáskou jsou lepší. navíc co by ve střevech čistily, když jim nebudeme posílat vhodný materiál.
A hubnout – ovesné vločky to moc nezachrání. Lepší je pohyb. Třeba v Praze zkoušet předběhnout tramvaj mezi 3 stanicemi. Popravdě pro mne je příjemnější děvče která má vytvarovanou postavu pohybem a ne dietami. Nedávnou jsem viděl v telce modelky na nějaké přehlídce. nevím jestli to vyly živé věšáky na šaty a nebo živé modely pro studium kostry člověka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek