Chytrolín

Jak ochutit ovesné vločky tak,aby se to dalo s chutí jíst?

Nejlepší odpověď
annas

Poliju je javorovým sirupem a vezmu si k nim jogurt, protože odčerpávají vápník.

Další odpovědi
tom004

Zamíchám se zakysanou smetanou,přidám med,rozmíchám,a je to dobré.

dědapetr

Ovesné vločky ochutím: hrozinky, oříšky,med,jo­gurt,na kousky nakrájené sušené švestky a trocha mléka.

anonym

Ja si do nich krajim i cerstve ovoce. ( banan , jahody , hrozn. vino ) … -iv-

terry

Salko, nasekané ořechy a na pánvi na sucho „opéct“

Berušinka

Jako malá jsem je „hodila“ do mlíka a přidala cukr podle chuti.

GM

Nejraději mám instantní ovesné kaše, prodávají se s různými příchutěmi a kousky ovoce: s jahodami, meruňkami, jablkem, rozinkami a skořicí, čokoládová, přírodní. Mňam.

tuCZek

mně stačí Granko,nebo skořice,banán,nebo kombinace,vše co máš rád se tam dá dát

Drap

Vločky snesou opravdu vše, podle chuti. Používám kompoty, sušené ovoce, čerstvé ovoce,. Všechny možné druhy ořechů.Snad jde použít všechno. Maso, zelenina, vynikající je třeba čokoláda

Děda Louda

Rumem.

elektrikář

Naše máma nám je opražila, nechala na nich zkaramelizovat trochu cukru.Chodili jsme to mlsat jako bombony.Rád z nich vařím kaši a ze zmrazeným ovocem a smetanou je to lahůdka.
Doplňuji:
Angličani nedají dopustit na smaženou cibulku slaninu a volská oka.

Deli

Smíchejte se s dětskou přesnídávkou a nechte v lednici aspoň hodinu. Změknou a je to velice dobrá a netučná svačinka.