Čím si ochucujete „volská oka“ ?!

Já klasicky, solí a pepřem, vyjímečně ml. paprikou.
Ale dnes jsem viděl něco, co mi žaludek nebere: http://2i.cz/23f3b69c­4f

Nejlepší odpověď
Agneta

V zahraničí se běžně používají piniová semínka, co jsou na snímku, mám je ráda, dají se použít i na puding:D
Doplňuji:
Pinie ►je středozemní borovice…takže asi jako jedlé kaštany > nedá se to s naší flórou srovnávat:D

Další odpovědi
iceT

Sůl,pepř,někdy jen sůl,ráda posypu zelenou naťovou cibulkou.

Luxx

zajímavé, nevím jestli bych to pozřela :O to je něco, jako když někdo dá kmín do bramboráku – taky mi to tam jaksi vadí…
jinak si na to dávám klasicky (aspoň myslím, že to je klasicky) – sůl, pepř, mletou papriku a majoránku

anonym

Klasicky jen pepř,sůl,kmín mi tam neštimuje.

dědapetr

Volské voko na slanině a posipané nivou.

gecco

Běžně jen solí, někdy parmezánem.
Zkus to.
😉

marci1

Já solí a pepřem. Hodně lidí si je jen posolí.Pepř miluji. 🙂
Doplňuji:
Když mám čerstvou pažitku, tak si ji na ně nakrájím. 🙂

cochee

Přesně jako ty. Ten kmín bych si dovedl představit drcený, ale doma není, protože nevidím využití, takže by zbytečně vyčichl – a nadrtit sám sobě z celistvého – to nemám čím.

anonym

Určitě ne kmínem a ani drceným?

NelieM

Sůl, pepř, červená paprika. Když mám chuť, dám si na to plátek sýru a pažitku nebo jarní cibulku.

ivzez

Sůl, pepř, pažitka
Na chleba položím plátek sýra a na to volské oko …

Pepa25

Kmínem

Agneta

barbakan >>> takže dobře, žes s tím přišel na náš informatívní web, kde se to dozvíš:DDD
to není žádné „fuj“, jsou skvělé i na dezertech atd. :D

anonym

Agenta, to nejsou piniová semínka, to je kmín, po slovensky- rasca. .-)

Agneta

to je nějaký divný kmín, ale budiš > ty Agento – popleto:D

anonym

ty Agento – popleto – rýmuje se to a je to i pravda:-)

Agneta

Aha, tak to by mne zajímalo! Takže Agenta? A jaká? Ruská?