michalds

Je rocková hudba špatná?

Je zlá?

Nejlepší odpověď
still

Myslím, že ti nejzlejší jsou dechovkáři. To je pekelná muzika. S tou měli „přesvědčovat“ v Guantanamu, co je proti tomu waterboarding!

Další odpovědi
Drap

Ano, některá je špatná jiná zase dobrá. Stejně jako u každého jiného hudebního žánru.

xxx3

není…ale tahle otázka je zbytečná

Kepler

No, je agresivní, ale to neznamená že je špatná. Špatné mohou být i balady nebo blues.

annas

Ad still,

sice o tolik nejde, ale blbě jsem četla. Každý má jiný názor na druh hudby. Dechovku neodsuzuji, i když ji slyším jen na pohřbech.

still

Moje odpověď je trochu nadsázka, pobavila mě otázka :)
Jen jsem si vzpoměl na několik situací v životě, kdy někdo náhodou přepl televizi na kanál, kde zrovna hrála dechovka a všichni se na něj hned obořili stylem: „co to dělá, ať to okamžitě přepne na normální program“. A spojil jsem to oslím můstkem s informací z Guantanama, kde údajně mučili vězně nesnesitelnou a hlasitou hudbou hranou do cel stále dokola.