Rendanfuls

Jaký mají lidé problém se skupinou Nickelback

Je to skoro všude. Nickelback se poslední dobou využívají jako příklad špatné muziky a vážně nechápu proč.

Nejlepší odpověď
Kiti

Taky jsem si to říkala, každý má jiný vkus a nikdo se nezavděčí všem, Každopádně zrovna Nickelback jsou podle mě dobrá skupina, moc často je nepouslouchám, ale rozhodně jima neopovrhnu.

Další odpovědi
anonym

Myslím,že jsou docela dobří,působí na tomto světě již 14let,
kanadská muzika nebyla nikdy špatná
Jugar

klumprt

Nevím. Je to tak nezajímavá hudba, že ji vlastně ani neznám, tudíž nemůžu říct, proč je špatná.

ivzez

Podle mne má skupina Nickelback problém s hudbou
a vkusem, nikoliv lidé se skupinou Nickelback …