LennyCZ

Neví někdo,jak se jmenuje písnička od Nickelback, v níž byli všichni lidé osvíceni barevnými led páskami?

Dobrý den, neví někdo jak se jmenuje písnička od Nickelback. Jediné co si z klipu pamatuji, že všichni lidé byli osvíceni barevnými led páskami. Děkuji.

Nickelback hudba
Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Floki

Ve videoklipu Savin´ Me mají někteří lidé nad hlavami světelný nápis,spíše údaj,toho kolik jim zbývá života,ale nejsem si jistý jestli je to to co hledáš.