yuko

Uz jste slyseli novou Nohavicovu pisnicku Mě snad jebne?

A jak se vam libi?
http://www.you­tube.com/watch?v=dDlCt4d­4SNg

Nejlepší odpověď
bolak

možná dobrá, možná ne, nerozumím ani slovo..

nahoďte sem aspoň někdo text, ať vím o čem se tam zpívá, nevím jestli jsem tak nahluchlej nebo mám jenom špatný repráky, ale fakt rozluštím tak 10% slov, ale pochopil jsem že pointa bude v těch opakovaných slabikách po každé sloce, u toho se lidi nejvíc smějou 🙂

Další odpovědi
Kepler

Doteď jsem ji ještě neslyšel, ale je skvělá! Nohavicu mám rád.

Pejevek

Melodie nezní špatně, ale nerozumím textu. Jediné, čemu jsem rozuměla bylo něco o severní Americe.

yuko

http://www.ja­reknohavica.cz/ja­romir-nohavica-mne-snad-jebne/

KimiR

Pokud jsem dobře pochopil slova,při opisování.Tak by to mělo být takto:

V pátém menči,to jsou stresy.Srdce máš v krku.Kdesi co ti sakum ježíš kristus,všechno je to zapráskané.Už mě s toho berou mory,kolena až na bar,hory vyvyvyvy.Mě snad jebne.Mě z toho jebne.

Na fifejdách to jsou nervy,ty se chlape tady nervy.Ty se tady zařaď a drž hubu,mi valíme na Porubu.Tu na šachtě každý robyl vpravého aj vlevého vyvyvyvy.Mě snad jebne.Mě z toho jebne.

Moja čeká u futura,řekla ve tři no tak kura.Musím zařídit tři rychlíky,na juk,nedělej ksichty.Bacha zleva co zavolá,zas jaká si autoškola nananana.Mě snad jebne.Mě z toho jebne.

Zdrávo jest se líbí,nevím jaké já to žiju.Zevním to vám povím,to je skvadra Jižní Amerika.Hadra hubenácké vyvalené,a já hniju na červené nénéné.Mě snad jebne.Mě z toho jebne.

Z radia mi zpívá Bílá,to vám povím to je síla.Že jak v lidu mor tam někde turbalenky.Tu vzádu Fittipaldi,veze pizzu.To je už fakt na palicu červeně.Mě snad jebne.Mě snad jebne.

V který ked tu tu v mongomery.Keď tu tu v mongomery.Keď tu tu v mongomery.Keď tu tu v mongomery.Keď tu tu v mongomery.Keď tu tu v mongomery.
Jaký známe soud,tu každý se tváří jak čechy.Který všecky baby přehlídá a pak doma na Facebooku,trénuje si pravu ruku kukukuku.Mě snad jebne.Mě z toho jebne.

Zirjak chorý tu cipu je,tudy se snad nezipuje.Tuto to každý bere hopem,mrtvý leží za příkopem.Živý s plynem na podlaze,jezdí fakt už jak v té Praze zezezeze.Mě snad jebne.Mě z toho jebne.

No a už se blížím k cílu,šéf mi volá do mobilu.Že je to zakáz kabelka,též mohl počkat do pondělka.Fara­onštine fene,chuju kura kde já zaparkuju jujujuju.Mě snad jebne.Mě z toho jebne.

Moja na mě silně mává,někdo tu má přednost zprava.Ale já už na to seru,uhybli mě proti směru.Řekla vem si věci,jde jsem policajti zase tatatatatata.Mě snad jebne.

Ale pokud někdo zná přesný slova té písničky.Klidně mě opravte.Díky

yuko

Poslouchate-li pres sluchatka, necemu rozumet jde, dalo by se to prepsat, jen by to dalo hodne prace a tak si radeji pockam na kvalitnejsi nahravku. Uz se tesim.

Kepler

Je fakt, že srozumitelnost a kadence textu je obtížná, ale na ekvalizéru se mi podařilo zvuk jakž takž upravit, aby se tomu dalo alespoň ze dvou třetin rozumět. Navíc jsou tam dominantní ty skopičiny, co u toho zpěvu provádí a tam rozumět slovům není nutné 🙂

bolak

no tak sem šoupni ten text, ty ekvalizére :))

yuko

Mate pravdu, nahravka nejakeho posluchace je spatna. A tak se snad brzy nekde objevi i s textem.

bolak

tak že píšeš „jak se vám líbí?“ a kepler píše že je skvělá, tak tomu asi rozumíte, ne? 🙂

pusinka50

bolak: to jsi ještě dobrej, že rozluštíš 10% slov, já ani jedno!(slovo):-)

bolak

no, já jsem trochu přeháněl, abych vypadal výjimečně :)

annas

Souhlasím s bolakem. Rovněž jem nerozuměla ani slovo. Takže nevím, o co jde.