Je půlnoc, bojíte se?

Doplňuji:
ted se už bojím taková obluda

Nejlepší odpověď
Miroslavst

čeho?
že by bubáka?
http://www.bu­baci.unas.cz/os­tatni/bubaci/di­blik.jpg
Doplňuji:
lepší?
http://www.vec­torjunky.com/ga­llery/t/Tazma­nian-Devil-001.jpg

Další odpovědi
panenka

A čeho bychom se měly bát buraku? já se nebojím ničeho.

vecernice

Nebojím,vždytˇ noc je ještě mladá.Nemám strach chodit venku v noci,ale už nejsem tak odvážná jako dřív.Když mě někdo bude chtít máznout,tak to udělá i ve dne.

aramah

Nebojím jsem doma a je mi hezky, vlastně nejsem sama, jste tu všichni.

mosoj

Od té doby co k nám chodí klekánice se bojím.

Jahoda

Čeho? Já mám půlnoc ráda. Ničeho se nebojím. 🙂

elektrikář

Strašidla nejsou, a nebudou. Když má člověk smůlu potká jej i ve dne.Před chvíli jsem se byl kouknout na tu slibovanou polární záři tady je pod mrakem. Je ticho ve stromech trochu zašumí vítr. Občas štěkne pes a chvíli tu někde mňoukala kočka.Přez den pršelo a je dost chladno.Kdyby tu nějaké strašidlo bylo pozval bych jej na kus řeči a na kafe. Už mi ta samota tady leze na......

kapka

Chodí strašidla i v půl druhé? Nebo tu straším už jenom já? 🙂

Michal

Ne,bojím se zlých lidí a hloupých a tito se vyskytují i za bílého dne.