FlAsh_7

Je pro vás romantičtější středověk nebo raný novověk?

Odpovědi
Kelt

Pokud uvidím film z daného období, nebo si přečtu knihu, mohu mít ten pocit, ale jen díky dobře udělanému dílu. Taky může být romantický příběh z pravěku , války a pod. Kdo hledá najde.

Filip84

Nedokážu posoudit. Dokážu si představit romantickej večer, romantickou večeři. Naskakuje mi z toho husina, ale představit si to dokážu.

Dokážu si materialisovat představu společnosti 30. a 40. let 19. století – romantismem jeblou.

Ale vůbec si nedokážu představit, co bylo romantickýho na středověku, nebo raném novověku. Ani v nejmenším. Rád bych, ale nic mne nenapadá. 😅

Rokio

Když se řekne raný novověk, představím si tragédii Romeo a Julie, takže asi raný novověk.