Virtuooz

Je pro práci s RTG ve výrobě potřeba vysoká škola?

Třeba ve zdravotnictví radiologičtí asistenti již musí mít VŠ (samozřejmě ti nově nastupující), jak je to ve výrobě?

Odpovědi
Zuzuka

Nwn

Drap

Zeptej se konkrétního zaměstnavatele, jaké má požadavky na vzdělání, na konkrétní místo ve výrobě.

cochee

Ne nutně. Dělal jsem chvíli s RTG (je sice pravda, že to nebyla výroba, ale servis (opravy mobilních telefonů)) a neměli vyšší požadavek na vzdělání oproti tomu, se kterým mě přijímali (na „méně odbornou“ pozici) – ukončené VŠ vzdělání nemám.