zjentek

Je pravdou, že papírový filtr na kapanou kávu zachytí mnoho esencí ovlivňujících prospěšnost nápoje a také jeho chuť?

Je pravdou, že papírový filtr (byť nebělený) na kapanou kávu zachytí mimo jiné také mnoho esencí ovlivňujících zdravotní benefity připravovaného nápoje a v neposlední řadě také i jeho správnou/lahod­nou chuť?

Nestálo by potom za pováženou zvažovat vůbec přípravu takovéhoto nápoje? Děkuju.

Odpovědi
cappuccino

Znalci filtr napred proplachnou vlaznou vodou, ktera zneutralizuje latky v nem obsazene.
Ja ho sice nepoplachuju a kava mi chutna i tak.
Pokud s tim mas poblem, kup si vecny filtr, ten zadnou chut nezanechava.