hapiky

Je pravdou, že když se nechce, tak je to horší, než kdyby nemohl(a)?

Tak nějak všeobecně.

Nejlepší odpověď
paul1

Asi to tak bude. Jen jsem si vzpomněl na slova známého, který mne učil němčinu:
nestačí, že chceš, to musíš chtít.

Další odpovědi
Drap

Ano, je

Midoc

Je to pravda.

aliendrone

Nikoliv nutně. Vezmi takovou „pánskou indispozici“, ať již nahodilou nebo setrvalou (impotenci). Když se ti CHCE a NEJDE TO… no to je fakticky PEKLO! V takovém případě je stav „nechce se mi“ přinejmenším úlevou, ne-li přímo požehnáním. ;) :D :D

Ametyst

Samozřejmě, protože kde je vůle, tam je i cesta.

Lgee

Co je to za dotaz? To je asi jasné ne? Přijde mi že občas tu lidi dávaji otázkx jako z mateřské skoly.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.