Avatar uživatele
Boy 13

Je pravda, že stav naší pleti je odrazem toho, jak se stravujeme?

Někde jsem četl, že stav naší pleti je něco jako pohled do vnitř, zkrátka, že jak vypadá naše pleť, tak lze z toho poznat, jak se stravujeme, jestli jíme nezdravě, nebo naopak, že když jíme ovoce zeleninu kvalitní maso, tak že je pleť krásně vypadající, a né uhrovitá, je to tak?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1088 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Je to tak. Pokud považujeme kůži za další orgán těla, může dobře odrážet zdravotní stav. Lidé mají různé orgány slabší nebo silnější, některé náchylnější k nemoci než jiné. Stejně tak kůže: někomu se pití alkoholu odrazí na pleti, jinému na játrech nebo ledvinách.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Dost to může napovědět, ale každý jsme jiný a každé tělo reaguje i na kvalitu stravy jinak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Takové tvrzení vychází pravděpodobně z čínské medicíny,kde se stanovuje diagnoza i podle zbarvení jazyka nebo podle oční duhovky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Vnější vzhled kůže je odrazem našeho vnitřního stavu.

Na tváří přečteme, které orgány mají nevyrovnanou energii.

Opět vlastní zkušenosti s čínskou medicínou. Vzhled souvisí se stravou, takže poznáte, že máte zatížená játra, slezinu, ledviny, střeva atd.

https://www.re­habilitace.in­fo/zdravotni/di­agnostika-chorob-z-tvare/

Podívejte se na obrázky, uvidíte, kde se „orgány“ objevují na tváři. Třeba kruhy pod očima – oslabené ledviny, vráska mezi obočím – játra, tváře – plíce atd.,

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Obli%C4%8Dej+­a+vnit%C5%99n%C3%AD+or­g%C3%A1ny&cli­ent=firefox-b-d&tbm=isch&sou­rce=iu&ictx=1&fir=20M­_5tDZ90LCPM%252CSKeP­b9Wqu6OowM%252C_&vet=­1&usg=AI4_-kSzymx0zjSqsBMBz5­3IoVjRrKOO2w&sa=X&ved­=2ahUKEwih9LHCs8vwAh­XC_ioKHXRQC5YQ9QF6­BAgJEAE#imgrc=20M_5tDZ­90LCPM

--
Opakuji, kdo nechce věřit, jeho věc uvádím jen to, co mám sama vyzkoušené.

Když si všímám lidí, uvažuji jen tak, , jaké mají problémy. Občas se přesvědčím, že mám pravdu. Už nejméně 20 let se léčím bylinkami podle zásad alternativní medjciny. Několikrát jsem to zde uváděla.

Lékař léčí, příroda uzdravuje.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek