Kuchařosatan

Je pravda že Stalin nechával pověšovat chlapy za koule?

Odpovědi
Kelt

Povídá se (v dokumentu), že to připsal na rozsudek u jednoho člověka. Ale jestli se to vykonalo nebo těch pověšených takovým způsobem bylo více, to nevím. Stejně j možné, že tento nápad mělo více lidí.

hapiky

Zatím to veřejně nikdo nenapsal. pokud vím. Vím ale, že si liboval v červených tečkách v seznamu soudruhů. Rád se tím bavil. Červená tečka=poprava. Dělal to ponejvíce tak „jen podle“ ksichtu, z rozmaru.