zjentek

Je pravda, že skutečný charakter člověka se projeví teprve za vypjaté situace?

Například maďarský premiér V. Orbán zdůraznil toto: „Kabinet složil v úterý slib a začal okamžitě pracovat, protože v sousední zemi zuří válka. Je to válka, jejíž konec zatím nikdo nevidí.“ Dodal, že bruselské protiruské sankce vedou k obrovskému ekonomickému rozvratu a drastickému zvyšování cen. „Svět stojí na prahu hospodářské krize,“ dodal. „Podobně jako v případě stavu nouze v čase koronavirové pandemie umožňuje stav válečné hrozby okamžitě reagovat a všemi možnými prostředky chránit Maďarsko a maďarské rodiny. Maďarsko musí zůstat mimo tuto válku.“ Konec citace.

Odpovědi
Drap

Ano, bývá to tak.

Pepa25

Pravda je především ta, že politici mají tendence zachraňovat lid – ODS několikrát udělala mobilizaci proti levicovému nebezpečí, Zeman byl prezident pro dolních 10 milionů a Babiš zařídil, abychom se měli líp i když před tím jsme se měli dobře. No a v Maďarsku, tam je to jasné – Maďarům už 102 let všichni jen ubližují …

led

Orban háji záujmy Maďarska pred záujmami „bruselskej loby“

Roman71

Něco na tom bude.. Kdysi jsem četl, že:
„V nouzi poznáš úhlavního nepřítele.“