zjentek

Je pravda, že se před sexováním nemá čůrat?

Prý nevyčůraný chlap má pak lepší vybavení. Tak nevím… a vůbec, kde je celá původní kategorie okolo sexu?

Nejlepší odpověď
quentos

Sexování je rozdělování drůbeže podle pohlaví. Před tím klidně čurat můžeš, ba i během toho. https://ssjc.uj­c.cas.cz/sear­ch.php?hledej=Hle­dat&heslo=sexo­vati&sti=EMPTY&whe­re=hesla&hsub­str=no

Další odpovědi
autacek

Sex zmizel, neb patrně dle mínění z vyšších kruhů je pro většinu zdejších uživatelů zcela zbytečnou kategorií (děti a senioři). Tuto kategorii najdeš jen v mobilní verzi a i otázky tam položené vyzní, jak bych to tak řekl, do ztracena.

No a nevyčůraný chlap je lepší než chlap vyčůraný, to dá taky rozum, ne? U žen je tomu trochu jinak, tam se vyčůranost před sexem přímo doporučuje, z anatomických důvodů, tak že i v tomto ohledu mohou ženy zachovat stereotyp, jež je nezřídka provází celým životem.

paul1

Asi je lepší ne.

Zdroj: https://www.id­nes.cz/onadnes/zdra­vi/vse-o-penisu.A141126_094­422_zdravi_pet

elkon

Neřekl bych, plný močák je nepříjemný.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.