Dismas

Je pravda, že Rakušané jsou poněmčení Moraváci a Češi pomoravštění Němci?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nesmysl. Všechny národy na sebe měly vliv, ale nikdo nevyhrál. Ostatně svými hloupými otázkami jsi už docela známý.

Další odpovědi
klumprt

Já bych spíš řekl, že Češi jsou poněmčení Moraváci a Rakušané jsou pomoravštění Němci. Ovšem jenom Dolnorakušané. To třeba Korutaňáci jsou poslovinštění a Tyroláci poitalštění. Nebo spíš Severoitalové jsou poněmčení taliáni.
A Moraváci jsou Slováci, co se zachránili před Maďarama. To je tak nějak z kulturního hlediska. Z genetického hlediska jsme všichni směska bez výraznějších stop vedoucím ke konkrétním pranárodům.