akcul

je pravda,že po becherovce nebo whisky je horší kocovina než po vodce?

Nejlepší odpověď
ven.cik

Já myslim že po becherovce je asi nejhorší…Já piju whisky a ve 12 si dám už oběd a je mi dobře…A po vodce taky asi není tak nejhorší, máš to čistý…No ale když se zmasíš tak budeš mít dobrou kocovinu asi ze všeho…:D

Další odpovědi
BANAN93

tak zase musí člověk umět pít – prostě poznat na sobě stav kdy už by to neustál a v ten moment si dát třeba nealko, po chvíli zase alko – takhle teda piju já a udržuju si ten optimální stav
Doplňuji:
whisky je moje volba (s colou) :D po vodce jsou dost často někteří lidé agresivní (alespoň to mám já vypozorované) a becherovka je lepidlo

Hykam

Nevím jak po whisky, ale po becherovce asi jo, je sladká a u vodky zaléží na kvalitě. Když si koupíš za cca 130 – 160kč půllitr, tak to je dobrej bolehlav, ale když si trochu připlatíš (tak od 220kč), tak skoro žádnou kocovinu nepocítíš.
Asi taky bude záležet jak u koho, ale já jsem po dobré vodce docela v pohodě, akorát ten zbytkový alkohol je problém.

briketka10

hele, když piješ bechera na lačno, tak je jasný,
že máš vopici !! musíš něco pojíst např. uzený,
nebo aspoň nějakej ten špíček a bude ti oukej ..
Doplňuji:
a hlavně NEMÍCHAT

briketka10

:) :):)

kablik

p. Zeman by to mohl vědět asi nejlíp…