jjj123456789

Je pravda, že německé ženy měly při Hitlerových projevech orgasmus?

Nejlepší odpověď
marci1

Údajně tomu tak bylo. Stává se tak při davové hysterii.
http://www.no­vinky.cz/zena/224625-radim-uzel-orgasmu-lze-dosahnout-i-pri-davove-hysterii.html

Další odpovědi
led

Davová psychóza je mocný čarodej. Ani netreba ísť do histórie, stačí pozrieť na námestiá počas prejavov, koncertov, ako sa uvoľňujú vášne, ako šalejú davy…

zjentek

je to možný, protože třeba Paroubkova nová žena prej prožívala totéž těsně před tím, než se s Jirkou vzali a to von se v tý době taky projevoval, takže je to hodně pravděpodobný ..a podle všeobecnýho názoru na ženskej orgasmus to na ni určitě nepřišlo kvůli bradavici, takže ty veřejný projevy maj jistě nějaký vibrace nebo tak něco

Agneta

Takže když se v Německu zeptáš starších žen, jestli vědí co je to orgasmus, tak dostaneš odpověď : Můj první orgasmus jsem měla v 25ti při Hitlerově projevu