Je pravda, že je Coca-Cola chuťově i celkově nekvalitní?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
Danina65

Celkově posoudit neumím, ale co se týká chutě, tam je to individuální, ne? , Třeba ne nechutnala nikdy, ani v dobách, kdy jsme potřebovaly vypadat jako dámy.Moje neteř ji pije na litry.Mimochodem, není to dáno jenom tím, ale postavičku má statnou.

Další odpovědi
yuko

Tak to vyzkousej. Nech si zjistit hladinu cukru v krvi. Stravuj se stejne jako predtim a zkus pit mesic kazdy den radeji jen jednu malou colu. A po mesici piti coly si nech opet zkontrolovat hladinu cukru v krvi a presvedcis se, jak je kvalitni, co se sladkosti tyce. Uvadi se, ze Coca – Cola – 1litr = 27 kostek cukru.
Pokud nechces riskovat – pij radeji vodu s citronem.

da ny

Je L"jiná!......
Výrobce podléhá boji a odporu k bílému cukru a bublinkám, atp...... ;)
Zde máte vysvětlení:
https://www.vi­talia.cz/clan­ky/cukr-sladidla-a-coca-cola/
Ještě donedávna byl v české a německé cole jen cukr, všude kolem i jiné náhražky. Bohužel, už i u nás se recuptura změnila.
„Coca-Cola přidává do svých produktů zmiňovaný glukózo-fruktózový sirup (izoglukózu), zatímco v jiných používá řepný cukr – sacharózu. Co je za tímto problémem, možná stojí za krátkou informaci,.....“

cynique

Nejprve definujte co je chuťová nekvalita a co celková nekvalita!