autacek

Je pravda, že dnešní ročníky seniorů po roce 1989 na místo KSČ volili OF>ČSSDaODS a dnes opět vědí, že je nejlepší ANO?

A tudíž, že se jim předchozí volba nepovedla, když na minulé strany nadávají a volbu houfně změnily? Jak to, že teď jsou si svou volbou opět tak jistí?

Jasně že jsou výjimky, jen ten trend, kdo určuje, kam se tento stát bude ubírat, neustále nepřestává udivovat. Vy se nebojíte, co tu zanecháte Vašim dětem?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… a namísto keců okolo a na Babiše s ANO, co kdybys taky jednou sdělil, která je ta správná volba ??? … dle ideje tvé otázky není koho volit, jelikož všechny strany se již v politice umazaly a nové jsou tvořeny většinou zkrachovalci nebo přeběhlíky … takže, opět odpovídám otázkou: která je ta správná strana ???

Další odpovědi
led

Ako viete, kto koho volil, keď (vraj) sa volí anonymne? Usudzujete podľa seba a tých, čo to povedali, alebo… ste manipulátor?
Vy se nebojíte, co tu zanecháte Vašim dětem?

JežíšKristus

Tak on ten argument typu “ČSSD, ODS, Piráti a Topka nás zklamaly, takže zbývá jedině volit ANO” je zcestný. Vždyť těch kandidátů do Sněmovny je vždy seznam přes 5 stran! Volit estébáka a soudem usvědčeného lháře, a odvolávat se na neschopnost ČSSD a ODS, nedává žádný smysl. Je to jen chabá výmluva. Kdyby lidé chtěli, tak se příště do Sněmovny nepodívá už ANO, ODS ani Piráti. Možné to je, jiných stran máme habaděj.

Ametyst

Mám podezření, že ANO má největší podporu u státních úředníků, a obecně u státních zaměstnanců. Za vlády ANO prudce vzrostl jejich počet. Teď jsou doma za plný plat, zatímco malé podnikání skomírá. A kdepak je nejvíc státních úředníků?

dudu

Pokud jsi neprožil atmosféru „svobodných voleb“ za komunistů, víš houby co kocour zahrabává do plev. Proč se namísto toho aby ses opakovaně hrabal v minulosti nezaměříš na současnost! Tobě nevadí příprava ke kupčení s hlasy voličů a skryté prosazování cizí zvůle prostřednictvím spolčování se pidistran do jednotné kandidátky? Tuto habaďůru osnují nejen Piráti a Stan a vůbec se netají s tím, že po okupaci sněmovny míní tito nekalí usurbátoři moci separátně uplatnit svoje metody vládnutí! Opakovaným remcáním nezměníš fakt, že ANO dosud vítězí legálními prostředky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

@McM asi tě zklamu, koho volit nevím, ale fakt nechápu lidi, co po tom všem volí bývalého komunistu, STBáka, dotačního podvodníka, zneužívače systému, co k miliardám přišel čistou prací a teď se pasoval do ochránce chudých..

elkon

Kecy z bulváru a opozice, která se všemožně snaží kydat špínu.