zjentek

Je práce v prádelně zdraví nebezpečná/ne­prospěšná?

Četl jsem inzerát na práci v prádelně, konkrétně obsluha žehlících strojů. Udivila mne zmínka o příplatku k výplatě 10% extra za pracovní prostředí. Proč? Za co? Vždyť při a po žehlení to vždy po rodném domě tak krásně vonělo, pokud si ještě vzpomínám… Dodnes tu vůni cítím a mám ji spojenu s čistotou. A ještě za to brát peníze extra? To je lákavé, není? V představě bych se za tou vůní do nějaké prádelny/žehlírny s chutí hned vydal.

Tak jak je to? Jsem naivní? Praxe je trochu jiná? Je na žehlení něco „nezdravého“?

Odpovědi
Nassin

Už se u vás v rodném domě pralo prádlo z nemocnic?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.