Dr. Darko

Je potřeba si do domácností kupovat filtrační konvici na vodu?

Odpovědi
elkon

A k čemu, pokud piješ pitnou vodu? Jestli máš peníze na vyhazování, tak věř klidně prodejcům.

_Bůh_

Zřejmě ne, ony ty minerály z trubek ničemu nevadí.
Otázka je, co s těmi hormony ve vodě…

da ny

Potřeba to není,
Záleží na tom, jakou pijete vodu. Voda bez chloru, na pité je sice fajn, ale ty minerály v pitné vodě, by mi vadily, ze všeho nejméně. Naopak. Při vaření je to jedno. Domnívám se, že je to celkem zbytečná investice.

Gus_Fring

Ani ne. Ale je to rychlejší, než nechávat odstávat vodu přes celou noc kvůli chloru a dalším prvkům.