tak.jak?

Je potřeba povolení k pobytu, když chci žít ve Francii?

Doplňuji:
jedu tam začít znova.praci zatím nemam zajištěnou, ale to se časem vyvrbí.chci tam žít pokud možno natrvalo.nebo minimalně 2 – 3 roky.v tomto případě tedy povolení k pobytu nepotřebuji?

Nejlepší odpověď
ptáč

  • důležité je informovat o delším pobytu mimo území ČR svou zdravotní pojišťovnu a úřad sociálního zabezpečení, aby se po návratu nezjistilo, že se jim dluží třeba půl milionu.

Doplňuji:
Á jéé…

Další odpovědi
Agneta

Jen když tam budeš pracovat, tak pak při pobytu delším, než 3 měsíce :D
Doplňuji:
S tím se netrap, to už bude vědět tvůj zaměstnavatel :D