jancacv

Je potřeba dálniční známka na motocykl?

můj nápad na tohle otázku to nebyl,ale je věcnej páč já to nevim

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Dálniční známku (pokud se jedná o silnice na území ČR) je potřeba mít na vozidle, které má minimálně 3 kola. Z toho plyne, že pokud motocykl má pouze dvě kola, dálniční známku nepotřebuje. Motocykl se sajdkou už však ano.

Další odpovědi
hanulka11

Česká republika
Dálniční poplatky pro motocykly se nevybírají

Zdroj: blog-motoživot

Drahuška999

Zdravím, jestli si stále nejste jistí, tak určitě doporučím mrknout třeba zde na tuto stránku – https://napovi­me.cz/navod/vse-o-dalnicnich-znamkach/ , kde je všechno o dálníčních známkách rozepsáno docela dost podrobně a tak si myslím, že se to někomu, kdo je v tomto ztracen může hodit 🙂 Mějte se moc krásně a jezděte opatrně!