bobrik

Je po smrti pokračování? Něco jako bytí v jiné dimenzi?

Nejlepší odpověď
quentos

podobných otázek už tu bylo, že to vydá na tři stránky. S určitostí to samozřejmě neví nikdo. Ale že by po smrti nic nebylo, se mi jeví vysoce nepravděpodobné. Osobně věřím v reinkarnaci.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=posmrtn%C3%BD+%­C5%BEivot#1064

Další odpovědi
Ar

Bobriku, jednou to pozná každý, do té doby to jsou jen a jen ničím nepodložené dohady.
Je mnoho argumentů pro a stejně tak i proti. Než to každý z nás pozná, nezbývá než věřit a nebo nevěřit.

mosoj

Bobríku nevěř tomu, že to někdy poznáš.
I v případě že nějaké pokračování je, veškeré vědomí ponecháš na této zeměkouli či v této dimenzi.

led

Človek je nepoučiteľný.
Podľa opakujúcich chýb, ktoré vo svojom vývoji spravil, ide zjavne o činnosť jedincov, ktorí prežívajú aj po svojej smrti v inom tele. Ich najväčší problém je vo vlastnej zábudlivosti pri prevtelení…
…a takto by som mohla mlieť ďalej a ďalej…

arygnoc

je.

červí rej.

a co se týká duše? No přece nebe, peklo, ráj.

Toruk

Smrt jako konec existence/ bytí to je jen představa. Bytí je nekonečné. To že si nepamatujeme minulé životy není důkazem že nybyly. Vlastní porod si taky nepamatujeme (ba ani následující měsíce) a nikdo nemůže popřít, že proběhl.