Kryšpín

Jak proběhne převtělení, jak řekl Dalajláma?

Proběhla zpráva, že podle jmenovaného byl president Václav Havel převtělen do osoby Andreje Babiše a stále žije

Nejlepší odpověď
Drap

Nevěř všem blábolům

Další odpovědi
klumprt

A nemusel by nejdřív Vašek umřít a pak teprv se Andy narodit?

marci1

O Babišovi tam nebyla ani zmínka. Dalajláma řekl cca: že podle jejich víry by se mohl převtělit v nějakého člověka v ČR, ovšem prezident Havel musí být v nebi. 🙂
Viz video: https://video­.aktualne.cz/ze-sveta/setkani-ceskeho-pilota-s-dalajlamou-mluvili-o-havlovi-a-jeho/r~2c7cbe3­6b00e11e8a4d90cc47ab5f12­2/