Rokio

Je pes vyspělejší zvíře než většina zvířat?

Pes díky člověku dokáže odolat svým pudům, je možné ho vzdělávat (učit povely) a udělal by pro páníčka cokoliv.

Řekněte sami. Kolik zvířat tohle dokáže?

Nejlepší odpověď
Drap

To ale nedokazuje nic o tom, že by byl vyspělejší než ostatní zvířata. Nelze hodnotit a posuzovat vše z člověčího pohledu. Opět jsi stvořil nesmyslnou otázku.

Další odpovědi
Smack

Delfín

Reganois

A co lachtani, delfíni nebo surikaty?

Sissy

Já myslím, že vyspělejší než ostatní zvířata jsou hlavně vlci.....

led

Pes vyspelejší než… človek? Ano, nevyváža do prírody odpad, neohovára, nefajčí…

paul1

Ono se nedá generalizovat, někteří jsou opravdu vyjímeční. Často to ale tvrdí jen majitelé o svých mazlíčcích.

Kelt

Dá se vytrénovat hodně zvířat. Viz cirkus, nebo nějaké atrakce s delfíny. Pes se dá vycvičit na hlídání, na hledání drog, ztracených lidí a pod. Pes má některé smysly několikrát citlivější než člověk. A podívej se na nějaké filmy, kde hrají zvířata. To je úžasné, co zvířata dokáží.

Dochy

Je to jen jeden aspekt. Nestačí to na nějaké dokonalé zhodnocení. Proč myslíš, že by ho mělo činit vyspělejším právě to, že dokáže poslouchat povely?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.