Je opravdu možné, aby se takto chovaly VIP celebrity v TV pořadu a k tomu v přímem přenosu?

https://m.you­tube.com/watch?v=G4r0Sh6­hYFA

Nejlepší odpověď
annas

Nesleduji běžně, ale podívala jsem se na video. Vidíte, že je to opravdu možné.

Zřejmě je Řepka kontroverzní a těžko zvladatelný člověk., který své chování
považuje za běžné.

Není sám. I když umí fotbal, neberu ho jako celebritu, ale jen známý obličej.

Oravdová celebrita by měla být osobnost, která se umí chovat skromně a slušně, byť umí víc než ostatní.

Považuje se za hvězdu, ale to neznamená, že by si neměl dávat pozor na své vyjádřování či chování. .

Že by platila dvojí morálka? Co je dovoleno tzv. celebritám, není dovoleno těm obyčejným?

Další odpovědi
marci1

Všimni si, že pořad se jmenuje „Telebrity“. A hned máš odpověď. 🙂

ivzez

Marley, zjistíte-li si, co znamená slovo celebrita,
nebudete se nás příště ptát na jednání či chování
polobrit a TVbrit.

Žádné VIP celebrity neexistují.