salsa verde

Je obvyklé že v tuto hodinu lidé spí?

Doplňuji:
zamýšlím se nad tím protože když se kouknu z okna tak se ve spoustě oken ještě svítí. Copak ti lidé asi dělají? Třeba já mám nemocné dítě a tak nejdu spát, odsávám mu nosík a pořád měřím teplotu…

Nejlepší odpověď
kropitko

Záleží na tom,zda chodí do práce,do jaké práce,zda nepracují turnusově.
Dále záleží na tom,jestli nejsou nemocní,či psychicky labilní.
Řekla bych,že v tomto případě se nedá přesně určit,co je obvyklé a co ne!!
Proč Vás to zajímá,jestli to tedy není tajemství,,,

Sleduji Vás a je jasné,že máte nějaký pro Vás zdánlivě neřešitelný problém, ráda bych Vám pomohla,bez obav mě kontaktujte…
Doplňuji:
Třeba jen nezhasli,aby to vypadalo,že jsou doma,aby je nikdo nevykradl,,,další věc je ta,že je to zvláštní,já i když jsem v noci vzhůru tak nesvítím,max. mi běží televize,nebo PC…
Ale je pravda,že soused od naproti rozsvěcí tak v intervalu 15 minut v kuchyni,,,klidně i do 4 do rána,rozsvítí,na­leje do sebe kořalku,no a takhle to opakuje pořád dokola,dokud se neunaví…(ne že bych ho šmírovala,ale to nejde si nevšimnout)

Další odpovědi
quentos

řek bych, že spíš ne; za dvacet minut bych řek ano.

Martina S.

Už musím jít také spát. Ráno musím vstávat do práce.

Michal

U někoho je to dokonce samozřejmost.

ladyhawke

Normální lidé pravděpodobně spí. Kéž bych i já utišila myšlenky natolik, aby to teď šlo..