Avatar uživatele
Kazatel

Je nutné sklápět při splachování záchodový dekl?

Dočetl jsem se, že při spláchnutí záchodové mísy se šíří všude kolem bakterie a dekl by měl být zavřený. Jak ale pak přes sklopený poklop zašťourat v míse štětkou, aby uvolněné případné nečistoty byly též současně spláchnuty ?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, johana 56 před 2514 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Musíš sklopit, spláchnout, odklopit, použít štětku, přiklopit. Musíš to udělat dostatečně rychle, jinak to nestihneš.
Kdo by to ale dělal?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Podle mně jsou to diskuse o hov… 😉 Na můj vkus to moc řešíte. Když zaklapnu dekl, budu mít skoro určitě postříkaný prkýnko i ten dekl, jakmile se dekl zvedne, ty kapky stečou za záchod, pokud to někomu připadá zábavné a hygienické, tak mně ne. Když nechám dekl nahoře, všechny větší kapky zůstanou uvnitř. A ty mikroskopické kapky co se nějak odrazí a poletují vzduchem budou stejně těměř 100% z čisté splachovací vody a ne od ho…, které už bylo vodou odneseno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Vřele doporučuji. Jinak se po každém spláchnutí miliardy fekálních bakterií šíří do okolí. V případě, že je záchodová mísa součástí koupelny, ty mrchy se usadí všude – např. i na zubním kartáčku.
Určitě budeš souhlasit, že jsou lepší možnosti jak trénovat svůj imunitní systém.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ano. Na toto téma jsem se již vyjádřila v této otázce: 🙂
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zaznamenali-jste-nejaky-vyvoj-ci-pokrok-v-reseni-genderove-valky-o-zachodove-prkenko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pepe88

Prkénko dávej dolu jen,když nechceš v noci budit ostatní :b

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek